Fotograf ślubny

Ślub to niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Okres narzeczeństwa, przygotowania, aż wreszcie sama ceremonia, to mieszanka wielu emocji – euforii, miłości, szczęścia, spełnienia… Wszystkie te emocje warto utrwalić na zdjęciach, a zadanie to najlepiej powierzyć profesjonalnemu fotografowi ślubnemu.

W jaki sposób przebiega współpraca z fotografem na ślub?

Współpraca ze mną, jako fotografem ślubnym, przebiega w bardzo prosty sposób. Po ustaleniu terminu, miejsca i warunków wykonania sesji przyjeżdżam w umówione miejsce, aby sfotografować przebieg ceremonii w kościele lub USC.

Oto dodatkowe propozycje, które posiadam w swojej ofercie jako fotograf ślubny:

  • W trakcie narzeczeństwa proponuję przyszłym małżonkom udział w sesji narzeczeńskiej, która cieszy się obecnie coraz większą popularnością.
  • Po uroczystości zaślubin z przyjemnością wykonam relację zdjęciową z przyjęcia weselnego – jako fotograf weselny
  • Sesja zdjęciowa (tak zwany plener ślubny) młodej pary odbywa się albo w dniu wesela, albo w kilka dni po nim. Umawiając się na nią warto pamiętać, by przynajmniej kilka zdjęć odbyło się w strojach ślubnych i w miejscu przebiegu zabawy weselnej. Niektórzy nowożeńcy zwracają też jednak uwagę na to, aby nie opuszczać na długi czas swych weselnych gości, dlatego w dniu wesela decydują się tylko na kilka zdjęć, a na dłuższą sesję ślubną umawiają się kilka dni później – do takiej opcji szczególnie zachęcam.

fotografia ślubna Kraków

Fotografie ślubne

Najważniejszy element który jest moją mocną stroną, to radość z wykonywania swojej pracy, ponieważ dzięki temu jestem w stanie uwiecznić prawdziwe emocje, towarzyszące każdemu człowiekowi w dniu ślubu. Jako fotograf ślubny nigdy nie afiszuję swojej obecności wiedząc, że naturalne zdjęcia podczas uroczystości zaślubin wychodzą najlepiej. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o mnie jako o fotografie na ślub – zapraszam do kontaktu.

Fotograf na ślub

Kraków to szczególne miasto, w którym zdjęcia ślubne wychodzą wyjątkowo pięknie. Bogactwo zabytków o inspirującej architekturze, urokliwych zakątków i malowniczej przyrody sprzyjają zarówno Parze Młodej, jak i fotografowi na ślub. Mnogość wdzięcznych do wykonania fotografii ślubnej miejsc sprawia, że każde zdjęcie jest wyjątkową i niepowtarzalną pamiątką na długie lata małżeńskiego życia.

 

Menu