Plener ślubny

Obecnie niezwykle popularnym przedsięwzięciem, na jakie decydują się świeżo upieczone pary małżeńskie jest plener ślubny, zwany również sesją ślubną. Zdjęciom poślubnym towarzyszy już zupełnie inny klimat, niż w przypadku sesji narzeczeńskiej, zdjęć ze ślubu czy nawet sesji weselnej. Największe emocje związane z przygotowaniami do ślubu, jak i z samym ślubem już opadły, a Para Młoda rozpoczyna wspólne życie i swój miodowy miesiąc. To naprawdę idealny czas, który poprzez swój niewątpliwy urok bardzo sprzyja plenerowi ślubnemu.

Organizacja pleneru ślubnego

Podstawa sesji ślubnej to:

  • Dobry pomysł
  • Fajny motyw przewodni
  • Inspirujące miejsce
  • Kreatywność fotografa
  • Lekka i radosna atmosfera

Niektóre pary zgłaszają się do mnie z gotowymi pomysłami na sesje ślubne, które oczywiście najpierw szczegółowo omawiamy i następnie realizujemy. Nierzadko dochodzi też do sytuacji, że podczas sesji ślubnych na bieżąco powstają zupełnie inne, nowe, lepsze – bardziej i mniej zwariowane – pomysły. I o to właśnie nam chodzi! Jako fotograf jestem bardzo elastyczny i działam kreatywnie w każdym momencie sesji ślubnej, co przynosi naprawdę wyjątkowe i pozytywnie zaskakujące rezultaty.

Atmosfera na sesjach ślubnych

Sesjom ślubnym z reguły nie towarzyszy już żaden stres. Nie zaprzątają nam głowy różnego rodzaju problemy związane z organizacją ślubu i wesela – Para Młoda już nie musi się o nic martwić. Można śmiało stwierdzić, że sesja ślubna to taka wisienka na torcie, zwieńczająca wszystkie wydarzenia ślubne. Dzięki temu, na plenerze ślubnym panuje bardzo luźna, wesoła i niczym nieskrępowana atmosfera.

Dlaczego warto  zdecydować się na plener ślubny w Krakowie?

Dla niejednej pary wymarzonym miejscem na sesję ślubną jest Kraków i jego okolice. Zdecydowanie to potwierdzam i serdecznie zachęcam Was, abyście zastanowili się nad plenerem ślubnym właśnie w tym pięknym mieście. Możliwości i potencjał, jakie drzemią w Krakowie są naprawdę nieograniczone.

Z pewnością rozważacie, co powinniście zrobić, gdy kompletnie nie macie pomysłu na zdjęcia, mimo że od dłuższego czasu przeglądacie w Internecie przeróżne materiały z sesjami ślubnymi. Odpowiem następująco – moja w tym głowa, żeby pomysł był atrakcyjny, oryginalny i dopasowany do Was – wszystkim się zajmę. Skontaktujmy się, ustalmy termin i miejsce, a ja przygotuję całą resztę, potrzebną do Waszej sesji ślubnej.

Menu